Darmowa dostawa od 150 zł!

Tabliczka zapachowa składa się w całości z naturalnych produktów – wosku sojowego, suszonych kwiatów i owoców, przypraw oraz masła Shea. Każda tabliczka jest inna - unikalna, wyjątkowa i niepowtarzalna. To naturalny, ujmujący chaos natury. Dzięki temu wiesz, że Twoja tabliczka nie jest podoba do żadnej innej, że tworzy oryginalną i osobistą kompozycję.

Receptura tworzenia tej tabliczki, pochoodzi aż z XIX wieku. Pierwotnie wytwarzano ją w manufakturze farmaceutycznej nieopodal kościoła Santa Maria Novella we Florencji. Ówczesnie była dostępna dla nielicznych, dziś mamy to szczęście, że dobre wieści szybko się rozchodzą ; )

Tabliczka, choć posiada mnóstwo praktycznych właściwości, jest przede wszystkim bardzo dekoracyjna, odświeża wnętrza i nadaje im luksusowego charakteru. Możemy ją stosować w garderobie, w szafie czy w komodach – odświeża zarówno ubrania, jak i pościel. Idealnie sprawdzi się w roli prezentu dla osoby, która uwielbia ręcznie dekoracje. Jest uroczo zachwycająca – taka drobna, eteryczna, krucha, a jednocześnie trwała i wydajna. Ta nasycona olejkami, cudowna dekoracja pięknie uzupełni przestrzeń nad kominkiem czy biurkiem.